OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 602 651 501 | radek@realitybenes.cz

Zjistěte cenu své nemovitosti

radím zdarma, pracuji za provizi

Pro vlastníky nemovitosti nabízím zjištění ceny nemovitosti kdekoliv na území České republiky, včetně základní analýzy vývoje nabídkových cen nemovitostí v okolí a porovnání se skutečně realizovanými cenami podle kupních smluv zapsaných do katastru nemovitostí.
Analýza je zdarma  pro vlastníky nemovitosti, není podmíněna objednávkou žádné jiné služby a je omezena na jednu nemovitost.

Prověření nemovitosti

Pro vlastníky, investory, kupující, stavebníky, developery a realitní zprostředkovatele nabízím prověření nemovitosti. Podle zájmu mohu zajistit nebo osobně provést prověření technického a právního stavu jakékoliv nemovitosti, avšak především pozemků. Cenovou nabídku zašlu po identifikaci nemovitosti a telefonické nebo písemné konzultaci  požadovaného rozsahu služeb. 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.